Půjčovna a zakázková výroba barů

Máte „kamenný“ bar, restauraci nebo chcete odstartovat úspěšný stánkový prodej? Pak vám vyrobíme bar na míru nebo zapůjčíme náš vyladěný univerzál.

handyman-07

Výroba baru na míru

Vytvoříme vám pevný bar do kamenné hospůdky ale i skládací model pro cestování se stánkem po akcích na celém světě. Bar ochráníme impregnací a kvalitním lakem a poskytneme vám na zpracování záruku 6 měsíců. Našim výtvorům věříme!

handyman-06

Zapůjčení baru

Chcete si vyzkoušet stánkový prodej nebo potřebujete obsloužit výjimečně hostinu, svatbu nebo účastníky na závodě motokár? Zapůjčíme vám bar, který složíte a rozložíte za pár minut, převezete ho v běžné dodávce a ještě uděláte parádu.

REALIZACE od A do Z

Po třech návrzích jsme vytvořili pro Forestbar dřevěný paletový bar na míru jejich potřeb. Bar lze složit do 5 minut a můžete prodávat.

Ve spolupráci s Forestbar v Plzni vám kromě zapůjčení baru pomůžeme zařídit také zásobování vaší akce koktejly, burgery a super pizzou.

Veškeré realizace probíhají na základě telefonické nebo e-mailové domluvy či osobní schůzky. Vy nám řeknete své potřeby, my připravíme nápad na míru a pustíme se do toho na plné pecky.
Zavolejte: +420 602 178 356